League Championship

Statystyki piłkarskie -> Anglia -> League Championship -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Leeds United112473118612

2Norwich City112480320155

3West Bromwich1121632291613

4Wigan Athletic11216321495

5Derby County102062216124

6Aston Villa101954124177

7Nottingham Forest11195421394

8Middlesbrough11195421174

9Birmingham City111846119127

10Sheffield Utd101853216106

11Stoke City111853314113

12Brentford111752421147

13Blackburn Rovers101745114113

14Rotherham101745114113

15Preston101644223167

16Millwall111644318162

17Queens Park Rangers101651414122

18Swansea101442415132

19Sheffield Wed11143531518-3

20Bristol City101233410100

21Reading11113261617-1

22Hull City109235711-4

23Bolton Wanderers108226614-8

24Ipswich Town106064915-6

Legenda
Awans
Baraż o awans
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze252 (46 %)
Zwycięstwa gospodarzy105 (42 %)
Remisy79 (31 %)
Zwycięstwa gości68 (27 %)
Strzelone bramki678 (2.69 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy376 (1.49 na mecz)
Strzelone bramki przez gości302 (1.2 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu125 (50 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu127 (50 %)
Zwycięstwa 1 bramką104 (41 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy56 (22 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości48 (19 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami69 (27 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy49 (19 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości20 (8 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.