Liga Bułgarska - Vyscha Liga

Statystyki piłkarskie -> Bułgaria -> Liga Bułgarska -> Tabela -> Forma dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Ludogorets Razgrad61860015312

2Levski Sofia61550119514

3Cherno More Varna6155011266

4CSKA Sofia61341114311

5Beroe Stara Zagora6134111129

6Botev Plovdiv6134111468

7Etar Veliko Tarnovo613411963

8Vitosha Bistritsa610312761

9Septemvri Sofia610312811-3

10Slavia Sofia69231532

11Botev Vratsa69303880

12Dunav Ruse68222880

13Lokomotiv Plovdiv6721335-2

14Vereya Stara Zagora6303369-3

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze132 (52 %)
Zwycięstwa gospodarzy68 (52 %)
Remisy23 (17 %)
Zwycięstwa gości41 (31 %)
Strzelone bramki329 (2.49 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy196 (1.48 na mecz)
Strzelone bramki przez gości133 (1.01 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu58 (44 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu74 (56 %)
Zwycięstwa 1 bramką53 (40 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy33 (25 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości20 (15 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami56 (43 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy35 (27 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości21 (16 %)
10Bet Sportsbook Promotion
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.