Liga Chorwacka - Prva HNL

Statystyki piłkarskie -> Chorwacja -> Liga Chorwacka -> Tabela

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Dinamo Zagrzeb1742133131922

2NK Rijeka1733962311615

3NK Osijek1731944321814

4Lokomotiva Zagreb1730935301614

5HNK Gorica172682721201

6Hajduk Split172358427243

7Inter Zapresic171752102035-15

8Slaven Belupo16152951824-6

9Istra 1961171233111935-16

10NK Rudeš1620214941-32

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze84 (47 %)
Zwycięstwa gospodarzy29 (35 %)
Remisy21 (25 %)
Zwycięstwa gości34 (40 %)
Strzelone bramki238 (2.83 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy116 (1.38 na mecz)
Strzelone bramki przez gości122 (1.45 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu44 (52 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu40 (48 %)
Zwycięstwa 1 bramką26 (31 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy12 (14 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości14 (17 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami37 (44 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy17 (20 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości20 (24 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.