Liga Czeska - Gambrinus Liga

Statystyki piłkarskie -> Czechy -> Liga Czeska -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Marila Pribram37210936

2Sparta Prague37210523

3Fastav Zlín37210532

4Slavia Prague36201734

5Banik Ostrava26200404

6Slovacko26200523

7Viktoria Plzen26200202

8Slovan Liberec35120431

9Baumit Jablonec23101532

10Mlada Boleslav33102660

11Bohemians 190523101220

12FK Teplice2310156-1

13SFC Opava2101123-1

14MFK Karviná2000235-2

15Dukla Prague3000326-4

16Sigma Olomouc3000318-7

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze40 (14 %)
Zwycięstwa gospodarzy19 (48 %)
Remisy6 (15 %)
Zwycięstwa gości15 (37 %)
Strzelone bramki122 (3.06 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy67 (1.68 na mecz)
Strzelone bramki przez gości55 (1.38 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu23 (58 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu17 (43 %)
Zwycięstwa 1 bramką18 (46 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy9 (23 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości9 (23 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami16 (40 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy10 (25 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości6 (15 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.