Liga Fińska - Veikkausliiga

Statystyki piłkarskie -> Finlandia -> Liga Fińska -> Drużyny -> KuPS Kuopio

Liga Fińska - Drużyny
IFK MariehamnJJK Jyväskylä
VPS VaasaSJK
HJK HelsinkiVPS Vaasa
SJKFC Lahti
Ilves TampereFC Lahti
PS Kemi KingsHIFK Fotboll

KuPS Kuopio

Filtry
Ilość meczów:
KuPS Kuopio (4)1X2
2017-07-22KuPS KuopioFC Lahti (3)2:21.913.314.04
2017-07-17HIFK Fotboll (11)KuPS Kuopio1:42.983.072.43
2017-07-08KuPS KuopioPS Kemi Kings (10)3:01.543.935.90
2017-07-01Ilves Tampere (6)KuPS Kuopio1:02.163.123.48
2017-06-21Inter Turku (8)KuPS Kuopio1:12.213.203.24
2017-06-18KuPS KuopioHJK Helsinki (1)0:26.233.751.55
2017-06-14KuPS KuopioVPS Vaasa (2)2:22.293.033.27
2017-06-04KuPS KuopioIFK Mariehamn (5)1:22.053.163.73
2017-05-31JJK Jyväskylä (12)KuPS Kuopio0:05.033.691.66
2017-05-27RoPS Rovaniemi (9)KuPS Kuopio0:13.233.152.24
KuPS Kuopio
Rodzaj tabeliPozMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
Tabela4182776527216

Tabela dom691233313121

Tabela wyjazd39154321495

Forma7682221073

Forma dom1066132990

Forma wyjazd2611321844

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1HJK Helsinki1839116141932

2VPS Vaasa183187325232

3FC Lahti1828610221138

4KuPS Kuopio182776527216

5IFK Mariehamn182668427234

6Ilves Tampere18267561920-1

7SJK18257472225-3

8Inter Turku182466628244

9RoPS Rovaniemi18216392230-8

10PS Kemi Kings18195492127-6

11HIFK Fotboll18142881627-11

12JJK Jyväskylä18815121441-27

PozNazwaZbZRbRPbP>2,5<2,5ZBbZBSBbSB
1HJK Helsinki1--1-121-8-3-
2VPS Vaasa-11--9-12-2-
3FC Lahti-22--111-6-2-
4KuPS Kuopio-11--33-3-2-
5IFK Mariehamn-33--4-12-2-
6Ilves Tampere-33--4-24-3-
7SJK3--8-31-3-1-
8Inter Turku-21--1-14-2-
9RoPS Rovaniemi-4-11-1-5-4-
10PS Kemi Kings-6-33-2-1-6-
11HIFK Fotboll-41--1-15-4-
12JJK Jyväskylä-91--1-21-8-
Statystyki DrużynKuPS Kuopio
WszędzieDomWyjazd
Więcej niż 2,5 bramki na mecz ( %) ( %) ( %)
Mniej niż 2,5 bramki na mecz ( %) ( %) ( %)
Zwycięstwa ( %) ( %) ( %)
Zwycięstwa 1 bramką ( %) ( %) ( %)
Zwycięstwa wieloma bramkami ( %) ( %) ( %)
Porażki ( %) ( %) ( %)
Porażki jedną bramką ( %) ( %) ( %)
Porażki wieloma bramkami ( %) ( %) ( %)
Bramki () () ()
Bramki zdobyte () () ()
Bramki stracone () () ()
KuPS Kuopio

KuPS Kuopio

Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.