Liga Grecka - Superleague Greece

Statystyki piłkarskie -> Grecja -> Liga Grecka -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1PAOK72170013211

2Atromitos8175211376

3AEK71651115312

4Panathinaikos61651014311

5Olympiakos7165111248

6Panionios711322963

7Skoda Xanthi711322853

8Panetolikos6113211082

9Aris610312844

10Asteras Tripolis610312633

11Larissa610312972

12PAS Giannina58221431

13OFI Crete6721369-3

14Levadiakos6721358-3

15Lamia6613247-3

16Apollon Smyrni61015310-7

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze102 (43 %)
Zwycięstwa gospodarzy52 (51 %)
Remisy22 (22 %)
Zwycięstwa gości28 (27 %)
Strzelone bramki228 (2.23 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy139 (1.36 na mecz)
Strzelone bramki przez gości89 (0.87 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu38 (37 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu64 (63 %)
Zwycięstwa 1 bramką44 (43 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy26 (25 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości18 (18 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami36 (35 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy26 (25 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości10 (10 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.