10Bet Sportsbook Promotion

Segunda Division - 2 Liga Hiszpańska

10Bet Sportsbook Promotion

Statystyki piłkarskie -> Hiszpania -> Segunda Division -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Huesca1436113024618

2Gijon1533103226917

3Granada CF13321021261115

4Valladolid14311013331914

5Rayo Vallecano1531942301614

6Numancia1331101220614

7Real Oviedo1330931251114

8Cadiz153086117710

9Almeria152574417134

10Tenerife1324661241014

11Albacete142473417143

12Lugo132372416106

13Osasuna142257220164

14Cultural Leonesa142257223203

15Real Saragossa13215621495

16Reus Deportiu142048213103

17AD Alcorcón13194721284

18FC Barcelona B141644615150

19Cordoba131543621192

20Lorca FC13133461315-2

21Gimnastic13113281020-10

22Sevilla Atletico1491671018-8

Legenda
Awans
Baraż o awans
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze302 (65 %)
Zwycięstwa gospodarzy142 (47 %)
Remisy92 (30 %)
Zwycięstwa gości68 (23 %)
Strzelone bramki708 (2.34 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy426 (1.41 na mecz)
Strzelone bramki przez gości282 (0.93 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu132 (44 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu170 (56 %)
Zwycięstwa 1 bramką119 (40 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy74 (25 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości45 (15 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami91 (31 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy68 (23 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości23 (8 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.