Segunda Division - 2 Liga Hiszpańska

Statystyki piłkarskie -> Hiszpania -> Segunda Division -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Gijon20451433371423

2Huesca20451361311318

3Numancia20441424311120

4Real Oviedo20431343331617

5Granada CF20431343341816

6Valladolid20421334412516

7Rayo Vallecano20411253402317

8Tenerife20401172371621

9Cadiz2039109124915

10Real Saragossa20391163281513

11Lugo1934104522148

12Reus Deportiu2032711219127

13Cultural Leonesa203288431265

14Almeria203295622184

15Cordoba203194733258

16Osasuna203079426224

17Albacete203086619172

18AD Alcorcón2028610418117

19Lorca FC20246682327-4

20Gimnastic202163112029-9

21FC Barcelona B202055102225-3

22Sevilla Atletico20194791622-6

Legenda
Awans
Baraż o awans
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze439 (95 %)
Zwycięstwa gospodarzy209 (48 %)
Remisy127 (29 %)
Zwycięstwa gości103 (23 %)
Strzelone bramki1015 (2.31 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy607 (1.38 na mecz)
Strzelone bramki przez gości408 (0.93 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu185 (42 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu254 (58 %)
Zwycięstwa 1 bramką187 (42 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy116 (26 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości71 (16 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami125 (28 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy93 (21 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości32 (7 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.