Segunda Division - 2 Liga Hiszpańska

Statystyki piłkarskie -> Hiszpania -> Segunda Division -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Malaga CF6186001019

2Granada CF7175201239

3Deportivo La Coruna61651014212

4Las Palmas81644014410

5AD Alcorcón616510817

6Real Mallorca7144211376

7Osasuna6144201046

8Almeria6134111046

9Gijon713340945

10Numancia613411633

11Rayo Majadahonda713412871

12Cadiz7123311055

13Elche712331743

14Albacete6102401055

15Cordoba71024112111

16Tenerife69231651

17Real Oviedo6923168-2

18Lugo77214710-3

19Gimnastic77214712-5

20Reus Deportiu6613256-1

21Real Saragossa6613258-3

22Extremadura UD74115914-5

Legenda
Awans
Baraż o awans
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze144 (31 %)
Zwycięstwa gospodarzy69 (48 %)
Remisy48 (33 %)
Zwycięstwa gości27 (19 %)
Strzelone bramki326 (2.27 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy198 (1.38 na mecz)
Strzelone bramki przez gości128 (0.89 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu51 (35 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu93 (65 %)
Zwycięstwa 1 bramką52 (36 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy39 (27 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości13 (9 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami44 (31 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy30 (21 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości14 (10 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.