Liga Islandzka - Pepsi-Deildin

Statystyki piłkarskie -> Islandia -> Liga Islandzka -> Tabela

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Hafnarfjordur9206211248

2Fjolnir91961221912

3Breidablik9165131073

4Stjarnan Gardabae8144221486

5Víkingur Ólafsvík81442211110

6Vestmannaeyar IBV9134141091

7Valur91132413103

8Víkingur Reykjavík8113231293

9KR Reykiavik99234811-3

10 ÍA Akranes87215715-8

11Throttur87215621-15

12Fylkir82026414-10

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze51 (39 %)
Zwycięstwa gospodarzy26 (51 %)
Remisy10 (20 %)
Zwycięstwa gości15 (29 %)
Strzelone bramki128 (2.51 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy75 (1.47 na mecz)
Strzelone bramki przez gości53 (1.04 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu24 (47 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu27 (53 %)
Zwycięstwa 1 bramką22 (43 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy13 (25 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości9 (18 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami19 (37 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy13 (25 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości6 (12 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.