Liga Islandzka - Pepsi-Deildin

Statystyki piłkarskie -> Islandia -> Liga Islandzka -> Tabela

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Stjarnan Gardabae5113201239

2Hafnarfjordur510311835

3Víkingur Ólafsvík510311981

4Fjolnir59302954

5Breidablik59302550

6Valur572121073

7Vestmannaeyar IBV57212862

8KR Reykiavik56131440

9Víkingur Reykjavík55122651

10 ÍA Akranes54113310-7

11Throttur54113515-10

12Fylkir51014210-8

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze30 (23 %)
Zwycięstwa gospodarzy16 (53 %)
Remisy7 (23 %)
Zwycięstwa gości7 (24 %)
Strzelone bramki81 (2.7 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy52 (1.73 na mecz)
Strzelone bramki przez gości29 (0.97 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu16 (53 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu14 (47 %)
Zwycięstwa 1 bramką10 (33 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy6 (20 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości4 (13 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami13 (43 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy10 (33 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości3 (10 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.