Liga Islandzka - Pepsi-Deildin

Statystyki piłkarskie -> Islandia -> Liga Islandzka -> Tabela

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Hafnarfjordur5103111055

2KR Reykiavik510311963

3Stjarnan Gardabae59230743

4Breidablik59230642

5Leiknir Reykjavík58221844

6Fylkir58221963

7Fjolnir58221660

8Víkingur Reykjavík56131880

9Valur5512279-2

10 ÍA Akranes5411337-4

11Keflavik51014310-7

12Vestmannaeyar IBV5101429-7

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze30 (23 %)
Zwycięstwa gospodarzy10 (33 %)
Remisy11 (37 %)
Zwycięstwa gości9 (30 %)
Strzelone bramki78 (2.6 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy40 (1.33 na mecz)
Strzelone bramki przez gości38 (1.27 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu12 (40 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu18 (60 %)
Zwycięstwa 1 bramką7 (23 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy4 (13 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości3 (10 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami12 (40 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy6 (20 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości6 (20 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.