Liga Islandzka - Pepsi-Deildin

Statystyki piłkarskie -> Islandia -> Liga Islandzka -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Valur48220862

2KA37210615

3Breidablik47211523

4Grindavík47211541

5Stjarnan Gardabae561311192

6Fylkir26200422

7Vestmannaeyar IBV35120312

8Hafnarfjordur45121770

9KR Reykiavik24110312

10Víkingur Reykjavík4411223-1

11Fjolnir4202258-3

12Keflavik3000327-5

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze42 (32 %)
Zwycięstwa gospodarzy15 (36 %)
Remisy16 (38 %)
Zwycięstwa gości11 (26 %)
Strzelone bramki112 (2.66 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy61 (1.45 na mecz)
Strzelone bramki przez gości51 (1.21 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu22 (52 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu20 (48 %)
Zwycięstwa 1 bramką15 (36 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy8 (19 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości7 (17 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami11 (27 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy7 (17 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości4 (10 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.