Liga Izraelska - Ligat Ha'al

Statystyki piłkarskie -> Izrael -> Liga Izraelska -> Tabela

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Hapoel Haifa5113201165

2Beitar Jerusalem4103101257

3Maccabi Tel Aviv49301761

4Maccabi Netanya582211165

5Hapoel Be'er Sheva58221550

6Ironi Kiryat Shmona47211633

7Hapoel Ashkelon57212761

8Bnei Sachnin47211440

9Maccabi Haifa46202770

10Bnei Yehuda Tel Aviv55122550

11Hapoel Acre53122770

12Maccabi Petah Tikva4310348-4

13Hapoel Ra'anana51014312-9

14FC Ashdod51014211-9

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Kary
-2Hapoel Acre
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze32 (13 %)
Zwycięstwa gospodarzy12 (38 %)
Remisy8 (25 %)
Zwycięstwa gości12 (37 %)
Strzelone bramki91 (2.85 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy45 (1.41 na mecz)
Strzelone bramki przez gości46 (1.44 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu19 (59 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu13 (41 %)
Zwycięstwa 1 bramką10 (32 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy4 (13 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości6 (19 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami14 (44 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy8 (25 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości6 (19 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.