Liga Izraelska - Ligat Ha'al

Statystyki piłkarskie -> Izrael -> Liga Izraelska -> Tabela -> Forma dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Maccabi Tel Aviv26200615

2FC Ashdod26200202

3Hapoel Haifa24110725

4Maccabi Petah Tikva24110523

5Hapoel Ra'anana24110321

6Ironi Kiryat Shmona24110211

7Hapoel Tel Aviv24110101

8Maccabi Haifa23101321

9Hapoel Hadera13100211

10Bnei Yehuda Tel Aviv22020330

11Bnei Sachnin22020110

12Hapoel Be'er Sheva11010110

13Maccabi Netanya2101123-1

14Beitar Jerusalem1000101-1

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze25 (10 %)
Zwycięstwa gospodarzy11 (44 %)
Remisy11 (44 %)
Zwycięstwa gości3 (12 %)
Strzelone bramki58 (2.32 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy38 (1.52 na mecz)
Strzelone bramki przez gości20 (0.8 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu9 (36 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu16 (64 %)
Zwycięstwa 1 bramką9 (36 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy6 (24 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości3 (12 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami5 (20 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy5 (20 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości0 (0 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.