Liga Izraelska - Ligat Ha'al

Statystyki piłkarskie -> Izrael -> Liga Izraelska -> Tabela -> Forma dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Hapoel Be'er Sheva6134111459

2Maccabi Tel Aviv6124021046

3Maccabi Petah Tikva6124021082

4Maccabi Netanya61240213130

5Hapoel Ra'anana611321954

6Beitar Jerusalem6113211183

7FC Ashdod611321862

8Ironi Kiryat Shmona610312835

9Maccabi Haifa693031082

10Bnei Sachnin69231990

11Hapoel Haifa6822279-2

12Bnei Yehuda Tel Aviv65123810-2

13Hapoel Ashkelon6411439-6

14Hapoel Acre60114410-6

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Kary
-4Hapoel Acre
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze240 (95 %)
Zwycięstwa gospodarzy102 (43 %)
Remisy57 (24 %)
Zwycięstwa gości81 (33 %)
Strzelone bramki622 (2.59 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy338 (1.41 na mecz)
Strzelone bramki przez gości284 (1.18 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu117 (49 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu123 (51 %)
Zwycięstwa 1 bramką86 (36 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy44 (18 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości42 (18 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami97 (40 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy58 (24 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości39 (16 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.