Liga Izraelska - Ligat Ha'al

Statystyki piłkarskie -> Izrael -> Liga Izraelska -> Tabela -> Forma dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Beitar Jerusalem61651014410

2Hapoel Be'er Sheva6144201248

3Maccabi Netanya6123301376

4Maccabi Petah Tikva6124021174

5Maccabi Haifa6103121275

6Bnei Yehuda Tel Aviv610312752

7Hapoel Haifa610312550

8Maccabi Tel Aviv69303945

9FC Ashdod69231761

10Bnei Sachnin6822289-1

11Ironi Kiryat Shmona67213550

12Hapoel Ra'anana6613257-2

13Hapoel Ashkelon6411449-5

14Hapoel Acre6-301519-8

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Kary
-4Hapoel Acre
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze210 (83 %)
Zwycięstwa gospodarzy89 (42 %)
Remisy52 (25 %)
Zwycięstwa gości69 (33 %)
Strzelone bramki524 (2.49 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy288 (1.37 na mecz)
Strzelone bramki przez gości236 (1.12 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu98 (47 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu112 (53 %)
Zwycięstwa 1 bramką75 (36 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy38 (18 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości37 (18 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami83 (39 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy51 (24 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości32 (15 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.