Liga Izraelska - Ligat Ha'al

Statystyki piłkarskie -> Izrael -> Liga Izraelska -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Hapoel Haifa4103101037

2Maccabi Haifa39300835

3Beitar Jerusalem482201266

4Bnei Sachnin37210532

5Maccabi Tel Aviv47211431

6Bnei Yehuda Tel Aviv36201312

7Hapoel Ashkelon35120541

8Maccabi Netanya34111853

9Hapoel Be'er Sheva24110211

10Ironi Kiryat Shmona44112440

11Maccabi Petah Tikva4411246-2

12Hapoel Acre32111431

13FC Ashdod4101328-6

14Hapoel Ra'anana4101319-8

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Kary
-2Hapoel Acre
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze48 (19 %)
Zwycięstwa gospodarzy20 (42 %)
Remisy14 (29 %)
Zwycięstwa gości14 (29 %)
Strzelone bramki131 (2.73 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy72 (1.5 na mecz)
Strzelone bramki przez gości59 (1.23 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu26 (54 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu22 (46 %)
Zwycięstwa 1 bramką15 (32 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy8 (17 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości7 (15 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami19 (40 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy12 (25 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości7 (15 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.