Liga Litewska - A Lyga

Statystyki piłkarskie -> Litwa -> Liga Litewska -> Porównaj -> FK Zalgiris vs FK Trakai

FK Zalgiris vs FK Trakai

27 kolejka
Liga Litewska - 12 Październik 20171X2
Atlantas Klaipėda-Stumbras Kaunaswięcej

1.73

(William Hill)

4

(Betgun)

6

(Betgun)

FK Zalgiris-FK Trakaiwięcej

1.8

(William Hill)

3.6

(Betsson)

5.35

(Betsson)

Liga Litewska - 14 Październik 20171X2
Utenis Utena-Lietava Jonavawięcej

2.5

(William Hill)

3.25

(Bet365)

3.3

(Bet365)

Kauno Žalgiris-Suduva Marijampolewięcej

14

(Bet365)

5.75

(Bet365)

1.22

(William Hill)

Kursy1X2zwrot
Betsson Betsson1.543.65.3589.76 %
William Hill William Hill1.83.3490.21 %
Bet365 Bet3651.73.3591.64 %
Unibet Unibet1.752.954.989.73 %
Średnia1.73.294.8190.9 %
Maksymalne1.83.65.3598.02 %
Filtry
Ilość meczów:
FK Zalgiris (1)1X2
2017-09-27Atlantas Klaipėda (4)FK Zalgiris1:15.293.711.52
2017-09-20Utenis Utena (5)FK Zalgiris1:27.594.711.30
2017-09-14FK ZalgirisKauno Žalgiris (8)3:11.127.2313.12
2017-08-22Stumbras Kaunas (7)FK Zalgiris1:110.386.241.17
2017-08-16FK ZalgirisLietava Jonava (6)5:01.156.2010.83
2017-08-12FK Trakai (2)FK Zalgiris2:23.503.301.91
2017-08-09FK ZalgirisSuduva Marijampole (3)1:11.493.895.45
2017-08-02FK ZalgirisUtenis Utena (5)5:01.185.8012.50
2017-07-25Kauno Žalgiris (8)FK Zalgiris1:110.885.311.22
2017-07-22FK ZalgirisStumbras Kaunas (7)1:01.166.5611.12
FK Trakai (2)1X2
2017-09-27FK TrakaiStumbras Kaunas (7)1:01.314.567.88
2017-09-19FK TrakaiLietava Jonava (6)0:01.264.778.83
2017-09-16FK TrakaiSuduva Marijampole (3)2:32.153.173.03
2017-09-13Suduva Marijampole (3)FK Trakai5:12.503.152.55
2017-08-22FK TrakaiAtlantas Klaipėda (4)2:01.544.056.04
2017-08-16Utenis Utena (5)FK Trakai0:45.663.641.52
2017-08-12FK TrakaiFK Zalgiris (1)2:23.503.301.91
2017-08-09Kauno Žalgiris (8)FK Trakai1:27.064.161.36
2017-08-06Lietava Jonava (6)FK Trakai1:35.833.881.47
2017-07-23Atlantas Klaipėda (4)FK Trakai0:12.003.163.49
FK Zalgiris
Rodzaj tabeliPozMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
Tabela126581772511833

Tabela dom11332102130723

Tabela wyjazd11326751211110

Forma26123301468

Forma dom161651018216

Forma wyjazd2610240972

FK Trakai
Rodzaj tabeliPozMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
Tabela226481394392118

Tabela dom2132992223815

Tabela wyjazd3131947216133

Forma36103121082

Forma dom36113211055

Forma wyjazd16134111174

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1FK Zalgiris26581772511833

2FK Trakai26481394392118

3Suduva Marijampole23441283452619

4Atlantas Klaipėda253079928271

5Utenis Utena262978112039-19

6Lietava Jonava252567122538-13

7Stumbras Kaunas2622410122136-15

8Kauno Žalgiris251536161741-24

8FK Šilas00000000
PozNazwaZbZRbRPbP>2,5<2,5ZBbZBSBbSB
1FK Zalgiris-11--12-112-4-
2FK Trakai1--1-2-21--2
3Suduva Marijampole4--4-6-16--1
4Atlantas Klaipėda-11--2-42-1-
5Utenis Utena-2-32--1-12-
6Lietava Jonava1--1-31-1-1-
7Stumbras Kaunas-4-22--1-14-
8Kauno Žalgiris-8-33-1-1-8-
8FK Šilas------------
Statystyki DrużynFK ZalgirisFK Trakai
WszędzieDomWyjazdWszędzieDomWyjazd
Więcej niż 2,5 bramki na mecz ( %) ( %) ( %) ( %) ( %) ( %)
Mniej niż 2,5 bramki na mecz ( %) ( %) ( %) ( %) ( %) ( %)
Zwycięstwa ( %) ( %) ( %) ( %) ( %) ( %)
Zwycięstwa 1 bramką ( %) ( %) ( %) ( %) ( %) ( %)
Zwycięstwa wieloma bramkami ( %) ( %) ( %) ( %) ( %) ( %)
Porażki ( %) ( %) ( %) ( %) ( %) ( %)
Porażki jedną bramką ( %) ( %) ( %) ( %) ( %) ( %)
Porażki wieloma bramkami ( %) ( %) ( %) ( %) ( %) ( %)
Bramki () () () () () ()
Bramki zdobyte () () () () () ()
Bramki stracone () () () () () ()
Poprzednie mecze1X2
Liga Litewska 2017FK Trakai (2)FK Zalgiris (1)2:23.503.301.91
Liga Litewska 2017FK Zalgiris (1)FK Trakai (2)1:11.394.296.47
Liga Litewska 2017FK Trakai (2)FK Zalgiris (1)0:14.573.541.64
Liga Litewska 2016FK Zalgiris (1)FK Trakai (2)1:39.096.653.71
Liga Litewska 2016FK Trakai (2)FK Zalgiris (1)1:23.353.521.88
Liga Litewska 2016FK Zalgiris (1)FK Trakai (2)3:11.903.403.44
Liga Litewska 2016FK Trakai (2)FK Zalgiris (1)1:03.653.511.82
Liga Litewska 2016FK Zalgiris (1)FK Trakai (2)2:0
Liga Litewska 2015FK Zalgiris (1)FK Trakai (2)3:01.723.534.08
Liga Litewska 2015FK Zalgiris (1)FK Trakai (2)1:21.424.046.14
Liga Litewska 2015FK Trakai (2)FK Zalgiris (1)0:23.153.382.00
Liga Litewska 2015FK Trakai (2)FK Zalgiris (1)2:14.313.801.62
Liga Litewska 2014FK Zalgiris (1)FK Trakai (4)3:01.793.483.99
Liga Litewska 2014FK Trakai (4)FK Zalgiris (1)0:23.103.302.05
Liga Litewska 2014FK Zalgiris (1)FK Trakai (4)1:11.423.807.00
Liga Litewska 2014FK Trakai (4)FK Zalgiris (1)1:1
FK Zalgiris vs FK Trakai

FK Zalgiris

FK Trakai

Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.