Liga Łotewska - Virsliga

Statystyki piłkarskie -> Łotwa -> Liga Łotewska -> Drużyny -> Metalurgs Liepaja

Liga Łotewska - Drużyny
Metalurgs LiepajaRiga FC
FK VentspilsValmieras FK
FK JelgavaSpartaks Jūrmala
Rīgas Futbola skolaMetta-LU

Metalurgs Liepaja

Filtry
Ilość meczów:
Metalurgs Liepaja (4)1X2
2018-09-23Metalurgs LiepajaRiga FC (1)0:02.933.312.22
2018-09-15Metalurgs LiepajaRīgas Futbola skola (3)1:02.653.102.50
2018-09-01Spartaks Jūrmala (5)Metalurgs Liepaja2:22.293.162.90
2018-08-28Riga FC (1)Metalurgs Liepaja1:01.803.513.83
2018-08-24FK Jelgava (6)Metalurgs Liepaja0:23.643.351.90
2018-08-18Metalurgs LiepajaMetta-LU (7)0:11.255.129.35
2018-08-13FK Ventspils (2)Metalurgs Liepaja1:02.313.082.97
2018-07-29Metalurgs LiepajaValmieras FK (8)6:21.0710.0017.00
2018-06-30Metalurgs LiepajaSpartaks Jūrmala (5)1:12.103.223.18
2018-06-21Metalurgs LiepajaFK Jelgava (6)2:01.384.496.77
Metalurgs Liepaja
Rodzaj tabeliPozMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
Tabela421361065382315

Tabela dom3112062322148

Tabela wyjazd510164421697

Forma468222541

Forma dom46113211046

Forma wyjazd4610312844

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Riga FC22501624331023

2FK Ventspils22461444441925

3Rīgas Futbola skola20431415411724

4Metalurgs Liepaja21361065382315

5Spartaks Jūrmala21341047352510

6FK Jelgava221853141736-19

7Metta-LU211334141838-20

8Valmieras FK21202191977-58

PozNazwaZbZRbRPbP>2,5<2,5ZBbZBSBbSB
1Riga FC-11--13-1-1-1
2FK Ventspils3--13-31-3-1-
3Rīgas Futbola skola-3-143--3-34-
4Metalurgs Liepaja-11--3-2-1-2
5Spartaks Jūrmala-31--1-1-1-1
6FK Jelgava-11--2-1-1-1
7Metta-LU-1-91--1-11-
8Valmieras FK-21-99-8-2-21-
Statystyki DrużynMetalurgs Liepaja
WszędzieDomWyjazd
Więcej niż 2,5 bramki na mecz ( %) ( %) ( %)
Mniej niż 2,5 bramki na mecz ( %) ( %) ( %)
Zwycięstwa ( %) ( %) ( %)
Zwycięstwa 1 bramką ( %) ( %) ( %)
Zwycięstwa wieloma bramkami ( %) ( %) ( %)
Porażki ( %) ( %) ( %)
Porażki jedną bramką ( %) ( %) ( %)
Porażki wieloma bramkami ( %) ( %) ( %)
Bramki () () ()
Bramki zdobyte () () ()
Bramki stracone () () ()
Metalurgs Liepaja

Metalurgs Liepaja

Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.