Liga Mołdawska - Divizia Nationala

Statystyki piłkarskie -> Mołdawia -> Liga Mołdawska -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Sheriff Tiraspol41240014311

2FC Viitorul59302431

3FC Sfîntul Gheorghe5721279-2

4Zaria Bălți56131660

5FC Petrocub-Hîncești46202550

6Speranța Nisporeni55050110

7FC Zimbru44040440

8Dinamo-Auto Tiraspol4202215-4

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze36 (32 %)
Zwycięstwa gospodarzy12 (33 %)
Remisy15 (42 %)
Zwycięstwa gości9 (25 %)
Strzelone bramki78 (2.17 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy42 (1.17 na mecz)
Strzelone bramki przez gości36 (1 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu14 (39 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu22 (61 %)
Zwycięstwa 1 bramką12 (33 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy7 (19 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości5 (14 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami9 (25 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy5 (14 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości4 (11 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.