Bundesliga 2 - 2 Liga Niemiecka

Statystyki piłkarskie -> Niemcy -> Bundesliga 2 -> Tabela -> Forma dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Union Berlin5113201046

21. FC Heidenheim510311945

3Greuther Fürth592301055

4VFL Bochum59302835

5St. Pauli493011073

6Holstein Kiel592301073

7SC Paderborn59230963

8Jahn Regensburg58221550

9Hamburger SV68222610-4

10SV Darmstadt 9857212752

11Erzg Aue47211541

12Arminia Bielefeld5721211110

13FC Köln5721210100

14Dynamo Dresden67213770

151. FC Magdeburg5404178-1

16FC Ingolstadt5411368-2

17SV Sandhausen5411346-2

18MSV Duisburg4000428-6

Legenda
Awans
Baraż o awans
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze89 (29 %)
Zwycięstwa gospodarzy34 (38 %)
Remisy27 (30 %)
Zwycięstwa gości28 (32 %)
Strzelone bramki254 (2.86 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy136 (1.53 na mecz)
Strzelone bramki przez gości118 (1.33 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu47 (53 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu42 (47 %)
Zwycięstwa 1 bramką31 (35 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy16 (18 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości15 (17 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami31 (35 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy18 (20 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości13 (15 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.