Bundesliga 2 - 2 Liga Niemiecka

Statystyki piłkarskie -> Niemcy -> Bundesliga 2 -> Tabela -> Forma dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1VFL Bochum612330954

2SV Darmstadt 98612330844

3Jahn Regensburg61240212111

4Holstein Kiel6113211688

5Fortuna Dusseldorf6113211275

61. FC Heidenheim6113211064

7St. Pauli611321844

8Arminia Bielefeld611321963

9Greuther Fürth6113211082

10Erzg Aue611321761

11Eintracht Braunschweig611321761

12Union Berlin610240853

13FC Nürnberg6103121192

14MSV Duisburg6930310100

151. FC Kaiserslautern68222770

16FC Ingolstadt65123914-5

17SV Sandhausen6404247-3

18Dynamo Dresden64114512-7

Legenda
Awans
Baraż o awans
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze306 (100 %)
Zwycięstwa gospodarzy127 (42 %)
Remisy89 (29 %)
Zwycięstwa gości90 (29 %)
Strzelone bramki843 (2.75 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy456 (1.49 na mecz)
Strzelone bramki przez gości387 (1.26 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu159 (52 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu147 (48 %)
Zwycięstwa 1 bramką120 (39 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy70 (23 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości50 (16 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami97 (32 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy57 (19 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości40 (13 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.