Bundesliga 2 - 2 Liga Niemiecka

Statystyki piłkarskie -> Niemcy -> Bundesliga 2 -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Fortuna Dusseldorf17341043302010

2Holstein Kiel1731872361917

3Greuther Fürth173194426188

41. FC Heidenheim173093532275

5Jahn Regensburg1730100731274

6VFL Bochum172985422166

7Union Berlin1728773301911

8FC Nürnberg172884532239

9Arminia Bielefeld172776425205

10SV Sandhausen172675519154

11Erzg Aue17267551820-2

12Eintracht Braunschweig172466520182

13SV Darmstadt 98172365627243

14St. Pauli172358420200

15MSV Duisburg17236562728-1

16FC Ingolstadt17195482426-2

171. FC Kaiserslautern17194761820-2

18Dynamo Dresden17195481927-8

Legenda
Awans
Baraż o awans
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze306 (100 %)
Zwycięstwa gospodarzy127 (42 %)
Remisy89 (29 %)
Zwycięstwa gości90 (29 %)
Strzelone bramki843 (2.75 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy456 (1.49 na mecz)
Strzelone bramki przez gości387 (1.26 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu159 (52 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu147 (48 %)
Zwycięstwa 1 bramką120 (39 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy70 (23 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości50 (16 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami97 (32 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy57 (19 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości40 (13 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.