Bundesliga 2 - 2 Liga Niemiecka

Statystyki piłkarskie -> Niemcy -> Bundesliga 2 -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Jahn Regensburg132480525196

2Fortuna Dusseldorf122473219145

3Greuther Fürth122372318117

4SV Sandhausen12237231587

51. FC Heidenheim122271423212

6Union Berlin122163324159

7FC Nürnberg122163324159

8Holstein Kiel122156122139

9Erzg Aue13195441315-2

10VFL Bochum111752413112

11MSV Duisburg121745319190

12Eintracht Braunschweig121644414122

13Arminia Bielefeld121644418171

14Dynamo Dresden11154341415-1

15FC Ingolstadt111442515123

16St. Pauli11122631216-4

17SV Darmstadt 9811113261920-1

181. FC Kaiserslautern12112551114-3

Legenda
Awans
Baraż o awans
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze213 (70 %)
Zwycięstwa gospodarzy90 (42 %)
Remisy57 (27 %)
Zwycięstwa gości66 (31 %)
Strzelone bramki585 (2.74 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy318 (1.49 na mecz)
Strzelone bramki przez gości267 (1.25 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu113 (53 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu100 (47 %)
Zwycięstwa 1 bramką88 (41 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy49 (23 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości39 (18 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami68 (32 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy41 (19 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości27 (13 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.