Slovak Superliga - liga słowacka

Statystyki piłkarskie -> Słowacja -> liga słowacka -> Terminarz

1 kolejka
liga słowacka - July 21, 2018 1 X 2
Senica - Spartak Trnava 1:0
Ruzomberok - ŠKF Sereď 0:0
liga słowacka - July 22, 2018 1 X 2
Zlate Moravce - Slovan Bratysława 1:4
Šport Podbrezová - Dunajska Streda 1:2
liga słowacka - August 21, 2018 1 X 2
Zemplín Michalovce - Zilina 0:1
liga słowacka - September 25, 2018 1 X 2
Nitra - Trencin 2:1
2 kolejka
liga słowacka - July 28, 2018 1 X 2
Zilina - Nitra 2:1
ŠKF Sereď - Senica 2:1
Spartak Trnava - Zlate Moravce 1:0
liga słowacka - July 29, 2018 1 X 2
Trencin - Ruzomberok 1:4
Dunajska Streda - Zemplín Michalovce 4:1
Slovan Bratysława - Šport Podbrezová 3:0
3 kolejka
liga słowacka - August 4, 2018 1 X 2
Zlate Moravce - Senica 4:0
Ruzomberok - Zilina 3:1
Šport Podbrezová - Spartak Trnava 1:0
liga słowacka - August 5, 2018 1 X 2
Trencin - ŠKF Sereď 5:1
Nitra - Dunajska Streda 2:3
Zemplín Michalovce - Slovan Bratysława 1:2
4 kolejka
liga słowacka - August 11, 2018 1 X 2
Dunajska Streda - Ruzomberok 2:2
Senica - Šport Podbrezová 1:1
ŠKF Sereď - Zlate Moravce 2:0
Spartak Trnava - Zemplín Michalovce 3:0
liga słowacka - August 12, 2018 1 X 2
Zilina - Trencin 2:3
Slovan Bratysława - Nitra 1:1
5 kolejka
liga słowacka - August 18, 2018 1 X 2
Nitra - Spartak Trnava 0:0
Zilina - ŠKF Sereď 2:1
Zemplín Michalovce - Senica 1:1
Šport Podbrezová - Zlate Moravce 3:0
liga słowacka - August 19, 2018 1 X 2
Ruzomberok - Slovan Bratysława 0:2
Trencin - Dunajska Streda 3:3
6 kolejka
liga słowacka - August 25, 2018 1 X 2
Dunajska Streda - Zilina 0:0
Zlate Moravce - Zemplín Michalovce 2:0
Senica - Nitra 1:1
ŠKF Sereď - Šport Podbrezová 1:2
liga słowacka - August 26, 2018 1 X 2
Slovan Bratysława - Trencin 3:3
Spartak Trnava - Ruzomberok 0:0
7 kolejka
liga słowacka - September 1, 2018 1 X 2
Zilina - Slovan Bratysława 0:1
Dunajska Streda - ŠKF Sereď 5:0
Nitra - Zlate Moravce 4:1
Ruzomberok - Senica 4:0
Zemplín Michalovce - Šport Podbrezová 2:0
liga słowacka - September 2, 2018 1 X 2
Trencin - Spartak Trnava 1:0
8 kolejka
liga słowacka - September 15, 2018 1 X 2
Slovan Bratysława - Dunajska Streda 3:2
Spartak Trnava - Zilina 1:2
Zlate Moravce - Ruzomberok 1:1
Senica - Trencin 0:2
ŠKF Sereď - Zemplín Michalovce 2:1
Šport Podbrezová - Nitra 3:2
9 kolejka
liga słowacka - September 22, 2018 1 X 2
Nitra - Zemplín Michalovce 2:1
Trencin - Zlate Moravce 1:0
Ruzomberok - Šport Podbrezová 3:0
Zilina - Senica 5:0
Slovan Bratysława - ŠKF Sereď 2:1
liga słowacka - September 23, 2018 1 X 2
Dunajska Streda - Spartak Trnava 3:2
10 kolejka
liga słowacka - September 29, 2018 1 X 2
ŠKF Sereď - Nitra 2:1
Spartak Trnava - Slovan Bratysława 1:2
Zlate Moravce - Zilina 1:2
Senica - Dunajska Streda 1:2
Zemplín Michalovce - Ruzomberok 2:2
Šport Podbrezová - Trencin 2:0
11 kolejka
liga słowacka - October 6, 2018 1 X 2
Ruzomberok - Nitra 3:1
Trencin - Zemplín Michalovce 1:2
Zilina - Šport Podbrezová 2:0
Slovan Bratysława - Senica 2:2
Dunajska Streda - Zlate Moravce 3:1
liga słowacka - October 7, 2018 1 X 2
Spartak Trnava - ŠKF Sereď 2:1
12 kolejka
liga słowacka - October 20, 2018 1 X 2
Spartak Trnava - Senica 4:1
Trencin - Nitra 0:1
Dunajska Streda - Šport Podbrezová 3:2
Zilina - Zemplín Michalovce 2:2
ŠKF Sereď - Ruzomberok 3:1
Slovan Bratysława - Zlate Moravce 3:1
13 kolejka
liga słowacka - October 27, 2018 1 X 2
Ruzomberok - Trencin 1:0
Šport Podbrezová - Slovan Bratysława 0:2
Nitra - Zilina 0:2
Senica - ŠKF Sereď 0:0
Zemplín Michalovce - Dunajska Streda 2:1
liga słowacka - October 28, 2018 1 X 2
Zlate Moravce - Spartak Trnava 1:1
14 kolejka
liga słowacka - November 3, 2018 1 X 2
Zilina - Ruzomberok 3:0
Dunajska Streda - Nitra 1:0
Senica - Zlate Moravce 3:0
ŠKF Sereď - Trencin 3:1
Slovan Bratysława - Zemplín Michalovce 6:0
Spartak Trnava - Šport Podbrezová 2:0
15 kolejka
liga słowacka - November 10, 2018 1 X 2
Trencin - Zilina 0:2
Ruzomberok - Dunajska Streda 0:1
Šport Podbrezová - Senica 2:4
liga słowacka - November 11, 2018 1 X 2
Nitra - Slovan Bratysława 1:2
Zemplín Michalovce - Spartak Trnava 1:0
Zlate Moravce - ŠKF Sereď 0:1
16 kolejka
liga słowacka - November 24, 2018 1 X 2
ŠKF Sereď - Zilina 1:1
Zlate Moravce - Šport Podbrezová 1:0
Senica - Zemplín Michalovce 2:4
Slovan Bratysława - Ruzomberok 1:1
Spartak Trnava - Nitra 2:3
Dunajska Streda - Trencin 0:0
17 kolejka
liga słowacka - December 1, 2018 1 X 2
Trencin - Slovan Bratysława 0:3
Nitra - Senica 1:0
Zemplín Michalovce - Zlate Moravce 3:0
Šport Podbrezová - ŠKF Sereď 1:1
Zilina - Dunajska Streda 2:2
liga słowacka - December 2, 2018 1 X 2
Ruzomberok - Spartak Trnava 3:1
18 kolejka
liga słowacka - December 8, 2018 1 X 2
Slovan Bratysława - Zilina 5:2
Zlate Moravce - Nitra 0:3
Senica - Ruzomberok 1:1
ŠKF Sereď - Dunajska Streda 0:1
Šport Podbrezová - Zemplín Michalovce 0:1
Spartak Trnava - Trencin 3:1
19 kolejka
liga słowacka - February 16, 2019 1 X 2
Trencin - Senica 3:0
Nitra - Šport Podbrezová 1:3
Ruzomberok - Zlate Moravce 4:0
Zilina - Spartak Trnava 1:1
Zemplín Michalovce - ŠKF Sereď 1:0
Dunajska Streda - Slovan Bratysława 0:1
20 kolejka
liga słowacka - February 23, 2019 1 X 2
Zlate Moravce - Trencin 3:1
Senica - Zilina 0:1
ŠKF Sereď - Slovan Bratysława 0:1
Spartak Trnava - Dunajska Streda 3:1
Šport Podbrezová - Ruzomberok 0:1
Zemplín Michalovce - Nitra 0:0
21 kolejka
liga słowacka - March 2, 2019 1 X 2
Trencin - Šport Podbrezová 1:1
Dunajska Streda - Senica 1:0
Nitra - ŠKF Sereď 0:2
Ruzomberok - Zemplín Michalovce 0:0
Zilina - Zlate Moravce 2:1
liga słowacka - March 3, 2019 1 X 2
Slovan Bratysława - Spartak Trnava 2:0
22 kolejka
liga słowacka - March 9, 2019 1 X 2
Nitra - Ruzomberok 0:0
Zlate Moravce - Dunajska Streda 1:2
Senica - Slovan Bratysława 1:2
ŠKF Sereď - Spartak Trnava 3:1
Zemplín Michalovce - Trencin 4:2
Šport Podbrezová - Zilina 0:2
23 kolejka
liga słowacka - March 16, 2019 1 X 2
ŠKF Sereď - Slovan Bratysława 1:4
Trencin - Spartak Trnava 0:1
Zlate Moravce - Senica 3:2
Zilina - Zemplín Michalovce 4:0
Šport Podbrezová - Nitra 1:1
liga słowacka - March 17, 2019 1 X 2
Dunajska Streda - Ruzomberok 1:1
24 kolejka
liga słowacka - March 30, 2019 1 X 2
Ruzomberok - Zilina 1:1
Nitra - Trencin 2:2
Senica - Šport Podbrezová 0:0
Spartak Trnava - Zlate Moravce 0:1
Zemplín Michalovce - ŠKF Sereď 2:0
liga słowacka - March 31, 2019 1 X 2
Slovan Bratysława - Dunajska Streda 3:1
25 kolejka
liga słowacka - April 6, 2019 1 X 2
Dunajska Streda - Zilina 1:0
Trencin - Senica 2:3
Zlate Moravce - Šport Podbrezová 2:1
ŠKF Sereď - Ruzomberok 0:1
Spartak Trnava - Nitra 1:1
liga słowacka - April 7, 2019 1 X 2
Slovan Bratysława - Zemplín Michalovce 4:1
26 kolejka
liga słowacka - April 13, 2019 1 X 2
ŠKF Sereď - Dunajska Streda 0:5
Ruzomberok - Zemplín Michalovce 1:0
Trencin - Zlate Moravce 1:0
Senica - Nitra 4:1
Šport Podbrezová - Spartak Trnava 0:0
liga słowacka - April 14, 2019 1 X 2
Zilina - Slovan Bratysława 0:3
27 kolejka
liga słowacka - April 20, 2019 1 X 2
Nitra - Zlate Moravce 2:2
Zilina - ŠKF Sereď 1:2
Spartak Trnava - Senica 0:1
Zemplín Michalovce - Dunajska Streda 0:2
Šport Podbrezová - Trencin 0:0
liga słowacka - April 21, 2019 1 X 2
Slovan Bratysława - Ruzomberok 3:2
28 kolejka
liga słowacka - April 26, 2019 1 X 2
Nitra - Šport Podbrezová 2:2
liga słowacka - April 27, 2019 1 X 2
Dunajska Streda - Slovan Bratysława 1:0
Zlate Moravce - Spartak Trnava 1:1
Senica - Trencin 4:0
Zemplín Michalovce - Zilina 2:1
liga słowacka - April 28, 2019 1 X 2
Ruzomberok - ŠKF Sereď 1:0
29 kolejka
liga słowacka - May 4, 2019 1 X 2
Trencin - Nitra 1:4
Senica - Spartak Trnava 2:0
ŠKF Sereď - Zemplín Michalovce 2:2
Šport Podbrezová - Zlate Moravce 0:1
liga słowacka - May 5, 2019 1 X 2
Ruzomberok - Slovan Bratysława 3:2
Zilina - Dunajska Streda 1:2
30 kolejka
liga słowacka - May 11, 2019 1 X 2
Slovan Bratysława - Zilina 6:2
Dunajska Streda - ŠKF Sereď 3:4
Nitra - Senica 2:3
Zlate Moravce - Trencin 2:1
Spartak Trnava - Šport Podbrezová 3:1
Zemplín Michalovce - Ruzomberok 0:3
31 kolejka
liga słowacka - May 18, 2019 1 X 2
Trencin - Šport Podbrezová 4:0
Nitra - Spartak Trnava 0:1
Senica - Zlate Moravce 3:1
Ruzomberok - Dunajska Streda 1:0
ŠKF Sereď - Zilina 2:3
Zemplín Michalovce - Slovan Bratysława 3:3
32 kolejka
liga słowacka - May 24, 2019 1 X 2
Dunajska Streda - Zemplín Michalovce 5:0
Zlate Moravce - Nitra 1:0
Zilina - Ruzomberok 4:2
Slovan Bratysława - ŠKF Sereď 3:1
Spartak Trnava - Trencin 0:0
Šport Podbrezová - Senica 1:0
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.