Liga Rumuńska - Liga I

Statystyki piłkarskie -> Rumunia -> Liga Rumuńska -> Tabela -> Forma dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Steaua Bucuresti5113201358

2Politehnica Iasi410310725

3Sepsi Sfântu Gheorghe410310615

4Gaz Metan Medias510311981

5Astra Ploiesti59230624

6Dinamo Bucuresti49301642

7Viitorul Constanța59302651

8Universitatea Craiova58221734

9CFR Cluj58221862

10FC Hermannstadt57212633

11Dunărea Călărași47211651

12FC Botoșani45121330

13Concordia Chiajna4411237-4

14FC Voluntari41013511-6

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze63 (23 %)
Zwycięstwa gospodarzy30 (48 %)
Remisy18 (29 %)
Zwycięstwa gości15 (23 %)
Strzelone bramki156 (2.47 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy91 (1.44 na mecz)
Strzelone bramki przez gości65 (1.03 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu28 (44 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu35 (56 %)
Zwycięstwa 1 bramką23 (37 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy15 (24 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości8 (13 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami22 (35 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy15 (24 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości7 (11 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.