Liga Słowacka - Corgon League

Statystyki piłkarskie -> Słowacja -> Liga Słowacka -> Tabela

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Spartak Trnava19431414291514

2Zilina19341117402812

3Slovan Bratysława1934973372512

4Dunajska Streda193288325205

5Ruzomberok1931874311912

6Trencin1929856473017

7Nitra192877518126

8Zlate Moravce192574826260

9Zemplín Michalovce19205591622-6

10Šport Podbrezová191442131436-22

11Tatran Presov191334121340-27

12Senica191125121639-23

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze114 (58 %)
Zwycięstwa gospodarzy55 (48 %)
Remisy28 (25 %)
Zwycięstwa gości31 (27 %)
Strzelone bramki312 (2.74 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy173 (1.52 na mecz)
Strzelone bramki przez gości139 (1.22 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu57 (50 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu57 (50 %)
Zwycięstwa 1 bramką49 (43 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy31 (27 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości18 (16 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami37 (32 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy24 (21 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości13 (11 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.