Liga Słowacka - Corgon League

Statystyki piłkarskie -> Słowacja -> Liga Słowacka -> Tabela -> Forma dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Dunajska Streda5113201459

2Slovan Bratysława5113201275

3Ruzomberok5103111037

4Nitra5103111064

5Trencin5103111183

6Zilina593021165

7Šport Podbrezová49301844

8ŠKF Sereď49301743

9Zlate Moravce47211853

10Spartak Trnava47211523

11Senica4512134-1

12Zemplín Michalovce44112440

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze54 (27 %)
Zwycięstwa gospodarzy30 (56 %)
Remisy12 (22 %)
Zwycięstwa gości12 (22 %)
Strzelone bramki161 (2.98 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy103 (1.91 na mecz)
Strzelone bramki przez gości58 (1.07 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu33 (61 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu21 (39 %)
Zwycięstwa 1 bramką23 (43 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy15 (28 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości8 (15 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami19 (35 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy15 (28 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości4 (7 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.