Liga Słowacka - Corgon League

Statystyki piłkarskie -> Słowacja -> Liga Słowacka -> Tabela -> Forma dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Dunajska Streda6144201459

2Ruzomberok6134111349

3Šport Podbrezová6134111156

4ŠKF Sereď6134111165

5Zilina6124021367

6Slovan Bratysława6123301495

7Nitra6124021073

8Trencin6103121174

9Zemplín Michalovce68222862

10Spartak Trnava67213981

11Zlate Moravce67213871

12Senica6613246-2

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze125 (63 %)
Zwycięstwa gospodarzy66 (53 %)
Remisy29 (23 %)
Zwycięstwa gości30 (24 %)
Strzelone bramki356 (2.85 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy226 (1.81 na mecz)
Strzelone bramki przez gości130 (1.04 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu70 (56 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu55 (44 %)
Zwycięstwa 1 bramką52 (42 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy30 (24 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości22 (18 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami44 (35 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy36 (29 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości8 (6 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.