Liga Słowacka - Corgon League

Statystyki piłkarskie -> Słowacja -> Liga Słowacka -> Tabela -> Forma dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Šport Podbrezová6165101138

2Slovan Bratysława6155011569

3Zemplín Michalovce613411927

4Spartak Trnava613411523

5Zilina6124021688

6Nitra6103121082

7Dunajska Streda610312752

8Tatran Presov610240642

9Senica610312541

10Ruzomberok6822247-3

11Zlate Moravce6613211110

12Trencin66204911-2

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze192 (97 %)
Zwycięstwa gospodarzy94 (49 %)
Remisy45 (23 %)
Zwycięstwa gości53 (28 %)
Strzelone bramki506 (2.64 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy286 (1.49 na mecz)
Strzelone bramki przez gości220 (1.15 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu92 (48 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu100 (52 %)
Zwycięstwa 1 bramką78 (41 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy51 (27 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości27 (14 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami69 (36 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy43 (22 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości26 (14 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.