Liga Słowacka - Corgon League

Statystyki piłkarskie -> Słowacja -> Liga Słowacka -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Zilina1125812361224

2Šport Podbrezová102581120713

3Slovan Bratysława112473123149

4Ruzomberok1122641291118

5Dunajska Streda101954120911

6Trencin101961319136

7Zlate Moravce9154321587

8Zemplín Michalovce9154321174

9Spartak Trnava101442411101

10ŠKF Sereď512401954

11Senica10123341011-1

12Nitra5103111064

Legenda
Liga Mistrzów
Eliminacje do Ligi Mistrzów
Liga Europy
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze111 (56 %)
Zwycięstwa gospodarzy62 (56 %)
Remisy26 (23 %)
Zwycięstwa gości23 (21 %)
Strzelone bramki326 (2.94 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy213 (1.92 na mecz)
Strzelone bramki przez gości113 (1.02 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu65 (59 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu46 (41 %)
Zwycięstwa 1 bramką45 (40 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy28 (25 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości17 (15 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami40 (36 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy34 (31 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości6 (5 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.