Serie B - 2 Liga Włoska

Statystyki piłkarskie -> Włochy -> Serie B -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Pescara8196111477

2Brescia7175201569

3Salernitana7175201138

4Spezia7165111477

5US Palermo7154301358

6Perugia Calcio6155011055

7Cremonese815431725

8Cittadella7144211477

9Ascoli Picchio714421954

10Venezia714421963

11Benevento81341314113

12Foggia71233115123

13Hellas Verona7123311183

14Lecce712331963

15Crotone792321192

16Cosenza Calcio79232910-1

17Padova7714257-2

18Livorno77214711-4

19Carpi6303349-5

Legenda
Awans
Baraż o awans
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze134 (35 %)
Zwycięstwa gospodarzy66 (49 %)
Remisy42 (31 %)
Zwycięstwa gości26 (20 %)
Strzelone bramki337 (2.51 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy201 (1.5 na mecz)
Strzelone bramki przez gości136 (1.01 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu63 (47 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu71 (53 %)
Zwycięstwa 1 bramką59 (44 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy41 (31 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości18 (13 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami33 (25 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy25 (19 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości8 (6 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.