Serie B - 2 Liga Włoska

Statystyki piłkarskie -> Włochy -> Serie B -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Cittadella26200505

2Spezia26200422

3Pescara26200312

4Benevento24110734

5US Palermo24110633

6Hellas Verona24110523

7Salernitana24110303

8Cremonese24110312

9Lecce24110431

10Ascoli Picchio24110211

11Padova24110211

12Crotone23101532

13Perugia Calcio13100202

14Foggia23101541

15Venezia23101330

16Brescia22020220

17Carpi2101112-1

18Cosenza Calcio2101114-3

19Livorno1000101-1

Legenda
Awans
Baraż o awans
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze36 (9 %)
Zwycięstwa gospodarzy18 (50 %)
Remisy12 (33 %)
Zwycięstwa gości6 (17 %)
Strzelone bramki99 (2.75 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy63 (1.75 na mecz)
Strzelone bramki przez gości36 (1 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu17 (47 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu19 (53 %)
Zwycięstwa 1 bramką13 (36 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy8 (22 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości5 (14 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami11 (31 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy10 (28 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości1 (3 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.