Serie B - 2 Liga Włoska

Statystyki piłkarskie -> Włochy -> Serie B -> Tabela -> Tabela dom

Tabela

Tabela dom

Tabela wyjazd

Forma

Forma dom

Forma wyjazd

PozNazwaMPktZRPBzBs+/-

6 ostatnich meczów (ostatni rozegrany mecz po lewej)

Zwycięstwo

Remis

Porażka
F (?)
1Empoli21481461482325

2Bari21441353331815

3Frosinone21431272402416

4AC Parma21421263341321

5Venezia21421263281315

6US Palermo21401173331617

7Spezia21371074291514

8Perugia Calcio2137114636279

9Cesena213699335269

10Carpi213389423194

11Avellino213187629263

12Salernitana213079528271

13Foggia213086730300

14Cittadella212877730255

15Pescara21287773031-1

16Cremonese212769630282

17Brescia212769623221

18Ascoli Picchio21266872324-1

19Pro Vercelli21266872227-5

20Ternana2125510632311

21Virtus Entella21256782627-1

22Novara212156102028-8

Legenda
Awans
Baraż o awans
Baraż o utrzymanie
Spadek
Statystyki Ligi
Rozegrane mecze462 (100 %)
Zwycięstwa gospodarzy189 (41 %)
Remisy159 (34 %)
Zwycięstwa gości114 (25 %)
Strzelone bramki1182 (2.56 na mecz)
Strzelone bramki przez gospodarzy662 (1.43 na mecz)
Strzelone bramki przez gości520 (1.13 na mecz)
Powyżej 2,5 bramki w meczu216 (47 %)
Poniżej 2,5 bramki w meczu246 (53 %)
Zwycięstwa 1 bramką173 (38 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gospodarzy104 (23 %)
Zwycięstwa 1 bramką przez gości69 (15 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami130 (28 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gospodarzy85 (18 %)
Zwycięstwa wieloma bramkami przez gości45 (10 %)
Copyright © 2009 boisko.info - Statystyki piłkarskie. Wszystkie prawa zastrzeżone.